• مجری پروژه های ابنیه
 • اجرای دو میلیون متر مربع راه و محوطه
free joomla image slider

مجتمع تجاری آریومال

 

بلندترین و لوکسترین و مجهزترین مجتمع تجاری در شهریار می باشد.

جزیئات بیشتر

راه های تماس

شما عزیزان از 3 طریق می توانید با ما در تماس باشید: ارسال ایمیل، شماره تماس شرکت، صفحات اجتماعی.

جزیئات بیشتر

صنایع شنی و قیری

فروش انواع محصولات آسفالتی نوین برای اولین بار در منطقه

جزیئات بیشتر

مولفه های سنجش کیفیت مسکن

در واقع مفهوم عام مسكن یك واحد مسكونی نیست، بلكه كل محیط مسكونی را شامل می‌شود. به عبارت دیگر مسكن چیزی بیش از یك سرپناه صرفا فیزیكی است و تمامی ‌خدمات و تسهیلات عمومی‌ لازم برای بهترزیستن انسان را شامل می‌شود. عرصه مسكن به منظور تامین رشد اجتماعی علاوه بر خود واحد مسكونی، محیط پیرامون آن را نیز در برمی‌گیرد. نیاز به مسكن دو بعد كمی‌و كیفی دارد، در بعد كمی‌، به سرپناه و میزان دسترسی به آن توجه می شود كه در واقع درجه پاسخگویی به نیاز، بدون در نظر گرفتن كیفیت آن موردنظر است. در بعد كیفی مسائل و پدیده‌هایی مطرح می‌شوند كه مرتبط به نوع و شكل نیاز است. که با توجه به رشد سریع و خارج از قاعده ساخت و ساز در بخش مسکونی و به خصوص در مناطق حومه ای شهرهای بزرگ، کیفیت و دقت در ساخت قربانی کمیت و سرعت گردید. در این مقاله تلاش بر آن است تا به شناخت عواملی که بر کیفیت مسکن تاثیر مستقیم دارند و در هنگام خرید آپارتمان باید به آن ها توجه کامل نماییم، بپردازیم.

این عوامل در دو دسته بندی کلی کیفیت محیط مسکونی و کیفیت ساختمان جای می گیرند.

1.کیفیت محیط مسکونی:

فرم مطلوب مسكن:

فرم مطلوب مسکن متاثر از ویژگی های طبیعی، محیطی، اجتماعی و اقتصادی هر منطقه است. یکایک این عوامل می تواند در فرم مسکن هر منطقه تاثیر گذار باشد. بهترین تبلور این اصول در معماری سنتی و بومی قابل مشاهده است. به عنوان مثال در معماری سنتی شهر یزد می توان به وضوح تاثیر عوامل طبیعی و اقلیمی، مسائل اجتماعی و فرهنگی و حتی اقتصادی را در فرم بناها و نحوه جهت گیری و ساخت آن ها مشاهده کرد.

امنیت:

امنیت مسکن یعنی حفاظت از مسكن و وسایل آن در مقابل عوامل مستقیم و غیرمستقیم. عوامل مستقیم كه امنیت را به خطر می‌اندازند شامل دزدی، آتش‌سوزی و... هستند که با سیستم های امنیتی مانند نگهبانی فیزیکی، دوربین های مدار بسته و دزدگیرهای ساختمانی، درب های ضد سرقت و ... کنترل می شوند. عوامل غیرمستقیم نیز، آلودگی آب، هوا و زمین است. البته در این مقوله می‌توان از عوامل طبیعی همچون سیل، زلزله، توفان و... نیز نام برد كه تمامی‌این عوامل مخل امنیت مسكن و ساكنان آن است و در واقع بر كیفیت مسكن تاثیر سو می‌گذارد، پس معیار مصونیت در مقابل سوانح طبیعی از دیگر عوامل مطرح است. مقوله دیگری كه در امنیت بایستی مدنظر قرار گیرد، امنیت نحوه تصرف مسكن است. امنیت نحوه تصرف سبب می‌شود كه خانوار ساكن در واحد مسكونی، از نظر دورنمای سكونت خود احساس ایمنی كند و این امر آسایش روانی بیشتری برای آنها ایجاد می‌كند.

میزان دسترسی ساكنان به تسهیلات و خدمات كالبدی محله:

در نظر گرفتن تسهیلات و خدمات مناسب، موجب افزایش سطح کیفیت مسكن و در نتیجه آسایش و راحتی بیشتر ساكنان آن می‌شود، از جمله عوامل موثر در این مقوله را می‌توان برخورداری واحدهای مسكونی از امکانات و خدمات مورد نیاز در مقیاس های روزانه، ماهانه و حتی سالانه و یا دسترسی به امکانات تفریحی و ورزشی، آموزشی، درمانی و ... نام برد. میزان دسترسی سریع و راحت به این امکانات تاثیر مستقیم بر افزایش آسایش و کیفیت زندگی در محیط مسکونی دارد.

دسترسی به طبیعت و فضاهای سبز باز

می‌توان گفت فضای سبز از مهم‌ترین ابزارهای دستیابی به توسعه پایدار است، باید توجه داشت كه افزایش جمعیت نیاز به تامین فضای سبز عمومی‌را افزایش می‌دهد و باید رابطه و تناسبی معقول بین فضاهای ساخته شده و فضاهای طبیعی در محلات شهری وجود داشته باشد. فضاهای سبز در محلات، منظر محله را بهبود می‌بخشند، باعث زیبایی محیط می‌شوند، نقش پالایشی دارند، باعث افزایش رطوبت و كاهش دمای هوا می‌شوند، سهم مهمی‌در برآورده كردن نیاز تفریحی و تفرجی ساكنان محله دارند و...

تامین تجهیزات و تاسیسات (زیرساخت‌ها) مورد نیاز مسكن

تاسیسات و زیرساخت‌های شهری، طیف وسیعی از عناصر شهری را كه اكثرا احداث شده، ثابت و ساختمانی‌اند، در برمی‌گیرد. در نگاهی كلی، می‌توان زیرساخت‌های شهری را شامل تمامی ‌عناصری دانست كه تامین نیازهای مختلف ساكنان محلات شهری را در زمینه‌های مختلف سكونت، فعالیت، استراحت، فراغت و به طور كلی بالا بردن كیفیت زندگی شهری بر عهده دارند. به عبارتی، مجموعه عناصر فیزیكی موجود و لازمی‌كه كاركردهای مختلف شهری را میسر می‌سازند و باعث‌تركیب و تشكیل فضاهای شهری می‌شوند، زیرساخت شهری نامیده می‌شوند.بنابراین یکی از مهمترین معیارهای کیفی محیط مسکونی،دسترسی کامل به تاسیسات و زیر ساخت های شهریمی باشد یعنی چنانچه شبكه فاضلاب برای محیط مسكونی تاسیس نشود، یا دسترسی خانه به محل كار یا به محل سایر فعالیت‌های اجتماعی به نحو مطلوب تامین نشود، باید گفت، هنوز معیارهای مسكن و محیط مسكونی تحقق نیافته است. بدین‌ترتیب، ملاحظه می‌شود كه تاسیسات شهری بخش تعیین‌كننده‌ای از كالبد محلات شهری را تشكیل می‌دهند كه زمینه مناسبی را برای كاركردهای مختلف اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی محلات فراهم ساخته، موجب آسایش ساكنان محلات شهر می‌شوند.

همجواری با كاربری‌های سازگار

به طور كلی كاربری‌هایی كه در حوزه نفوذ یكدیگر قرار می‌گیرند باید از نظر همخوانی فعالیت با یكدیگر منطبق بوده، موجب مزاحمت و مانع انجام فعالیت‌های دیگر نشوند.

جداسازی كاربری‌های ناسازگار با كاربری مسكونی در محلات شهری یکی از اصول مهم در شهرسازی است.كاربری‌هایی كه دود، بو، صدا و شلوغی تولید می‌كنند، باید از كاربری‌های دیگر، به‌ویژه كاربری مسكونی، فرهنگی و اجتماعی جدا شوند. این جدایی مطلق نیست، بلكه در برخی مواقع می‌توان با تمهیداتی، اثرات سوء كاربری‌های مزاحم را محدود كرد.جدایی فضایی عملكردها فقط به فعالیت‌های صنعتی بزرگ نظیر کارخانه های صنعتی یا معادن اختصاص ندارد، بلكه در مورد كاربری‌های كوچك مزاحم نیز صدق می‌كند (مثلا یك کارگاه چوب بری یا مکانیکی در یك محله مسكونی نیزامكان دارد مورد اعتراض ساكنان آن محل قرار گیرد).

کیفیت ساختمان :

توجه به سبک زندگی در نقشه معماری

موضوع مهم در انتخاب یک آپارتمان این است که قسمت شب و روز یا به عبارت دیگر قسمت خصوصی و قسمت عمومی یک آپارتمان از هم جدا باشند. به عبارت ساده تر اینکه بخشهایی از آپارتمان که در زمان خواب از آنها استفاده می شود با فضاهایی که در طول روز از آنها استفاده می شود تداخل نداشته باشد. بدیهی است که اتاق خوابها در طول شب استفاده میشوند و نیازی نیست که نور زیادی داشته باشند ولیکن نشیمن و آشپزخانه که بیشتر طول روز از آنها استفاده میشود بهتر است که در محل پر نورتر ساختمان واقع شده باشند. بصورت خلاصه اینکه قسمت شب آپارتمان در ضلع شمالی و قسمت روز آپارتمان در ضلع جنوبی آپارتمان واقع شده باشد و ضمنا اینکه اتاق خوابها بهم نزدیک باشند و سرویس بهداشتی میهمان در قسمت خصوصی آپارتمان واقع نشده باشد و آشپزخانه ضمن ارتباط با قسمت خصوصی آپارتمان در قسمت روز آپارتمان واقع شده باشد.

باز یا بسته بون آشپزخانه و یا داشتن تهویه مناسب نیز از نکات تاثیر گذار در زیبایی و آرامش خانه است.

نسبت مشاعات ساختمان به مساحت کل آپارتمانها

به طور کلی هرچه نسبت مساحت مشاعات ساختمان به مساحت مفید کل آپارتمانها بیشتر باشد قطعا در آن ساختمان امکانات بیشتری پیشبینی شده است و آسایش بیشتری را برای ساکنین به ارمغان خواهد داشت. فضاهایی مانند لابی ورودی و استخر و سونا و سالن ورزشی و سالن اجتماعات و سالن انتظار و پارکینگ اضافی و انباری که با هزینه سازنده ساخته میشوند مستقیما در قیمت نهایی آپارتمان تاثیر بسزائی دارند.

در یک ساختمان خوب نسبت مساحت مشاعات حدودا معادل ۴۰% مساحت مفید آپارتمانها است ولی هر چه این نسبت بیشتر باشد نشانه مرغوبیت ساختمان و آسایش بیشتر برای ساکنین است و طبیعتا خریداران باید مبلغ بیشتری برای هر مترمربع مساحت آپارتمان خود پرداخت نمایند.

کیفیت سازه و متریال مورد استفاده ساختمان

کیفیت ساختمان را به هشت دسته تقسیم میکنیم:

1. کارهای زیر بنایی مثل فونداسیون و اسکلت ساختمان

2. نازک کاری ساختمان

3. تاسیسات مکانیکی زیر بنایی ساختمان مثل لوله کشی و سیم کشی الکتریکی

4. سیستم های گرمایشی و سرمایشی ساختمان

5. سیستم های الکتریکی هوشمند

6. درب و پنجره

7. دکوراسیون داخلی

8. تجهیزات ساختمان


کارهای زیر بنایی مثل فونداسیون و اسکلت ساختمان

فونداسیون و اسکلت ساختمان از مواردی هستند که پس از نازک کاری پوشیده میشوند و خریداران در این مورد میتوانند از متخصصین ساختمان نظر بخواهند ولیکن گزارشات نتایج آزمایشگاهی تست بتن برای ساختمانهای اسکلت بتنی و تست جوشکاری برای ساختمانهای اسکلت فلزی از اهمیت بسزایی برخوردار است .

نازک کاری و دکوراسیون ساختمان

نازک کاری در کلام حرفه ای همان دیوارچینی و کارهای بعد از آن مثل کاشیکاری و گچکاری و سنگکاری است . دیوارچینی از دید خریدار بی اهمیت جلوه میکند و بیشتر به مواردی همچون کاشیکاری، مدل و رنگ آن و سنگکاری و نوع و رنگ آن میپردازند ولیکن توجه داشته باشید که اهمیت دیوار چینی بیشتر از سایر موارد مذکور است. حتما تا بحال در آپارتمانی زندگی کرده اید که بوی ناخوشایند حمام و توالت را حتی با دربهای بسته از چند متری احساس میکرده اید و صدای گفتگوی بچه ها و آپارتمان مجاور حتی با دربهای بسته در سالن نشیمن هم قابل شنوائی است. علت این امر نبستن بالای درب در قسمت بالای سقف کاذب است که غیر قابل روئیت است و دوم اینکه از بلوکهای نا مرغوب که عایق صدا نیستند استفاده شده است و یا اینکه دیوار از ضخامت کافی برخوردار نیست. پس بطور خلاصه این نکات کلیدی را بخاطر بسپارید ۱- استفاده از بلوکهای عایق حرارت و صدا ( بلوکهای هبلکس و مشابه آن) ۲- ضخامت ۲۰ سانتیمتر برای دیوارهای خارجی و دیوار همسایه مجاور و ۱۰ سانتیمتر برای حد فاصل اتاقها ۳- استفاده از عایق رطوبتی مرغوب در سرویسهای بهداشتی ۴- استفاده از عایق صوتی در کف آپارتمان خصوصا سالن پذیرائی ۵- بسته بودن کامل دیوارچینی در بالای سقف کاذب ۶- عایق کاری کامل بام با عایق رطوبتی و حرارتی و در صورتیکه تردد روی بام متصور است عایق صوتی هم در نظر گرفته شود.

تاسیسات مکانیکی و الکتریکی زیر بنایی ساختمان مثل لوله کشی و سیم کشی برق

کیفیت لوله های آبرسانی برای آب مصرفی سرد و گرم و سیستم های سرمایشی و گرمایشی خیلی متفاوتند و بر اساس نسبت کیفیت و قیمت به لوله های فلزی گالوانیزه که رایج ترین و ارزانترین است تا لوله های پلی اتیلن و پلی پروپیلن و لوله های پنج لایه و لوله های مسی که گرانترین و بهترین است طبقه بندی میشوند و از لحاظ لوله های فاضلاب توجه داشته باشید لوله های چدنی کیفیت خوبی دارند ولی لوله های پلیکا از نوع چسبی یا پوش فیت در زمان عبور فاضلاب سروصدای زیادی دارند و این مشکل در لوله های PVC از نوع چند لایه برطرف گردیده است ولی تولید داخلی ندارد.

برای سیم کشی تاسیسات الکتریکی باید از سیمهای استاندارد استفاده شود و سیم کشی برق اضطراری یک امتیاز بزرگ محسوب میگردد.ضمنا میتوانید تابلوی فیوزها را با دقت نگاه کنید هر چه تعداد فیوزها بیشتر باشد نشاندهنده اینست که سیستم برق کشی در قسمتهای مختلف آپارتمان بیشتر تفکیک گردیده است و از کیفیت بهتری برخوردار است.

سیستم های گرمایشی و سرمایشی ساختمان

استفاده از سیستمهای مجزای خنک کننده و پکیج دیواری یا زمینی مجزا و رادیاتور برای گرمایش می تواند گزینه مناسبی برای سیستم های سرمایشی و گرمایشی باشد. زیرا امکان کنترل دما برای هر واحد به طور مجزا وجود دارد و تعمیرات و نگهداری آنها نیز نسبت به سیستم های کلی مثل موتورخانه یا گرمایش کف راحت تر است. همچنین سهم مهمی در کاهش مصرف انرژی ساختمان دارد.

سیستم های الکتریکی هوشمند

امروزه در ساختمانهایی که از کیفیت ساخت مطلوبتری برخوردارند از سیستم های برقی هوشمند استفاده میگردد و این سیستم ها بسیار متنوع هستند و دو نمونه بسیار رایج آنها عبارتند از IEBوX۱0می باشند و به طور کلی این امر باعث صرفه جوئی در مصرف برق و آسودگی و آرامش بیشتر نیز میشود و حتی شما میتوانید از خارج از منزل روشنائی و لوازم برقی و یا سیستم گرمایشی و سرمایشی آپارتمانتان را روشن و یا خاموش کنید.

درب و پنجره

بهترین نوع دربها آنهایی هستند که بر اساس ابعاد درخواستی ساخته میشوند و در ساخت آنها و چهارچوب متعلقه کاملا از چوب استفاده شده است و قیمت آنها نیز بر اساس نوع چوب استفاده شده بسیار متفاوت است مثلا چوب بلوط بسیار مقاوم و گران قیمت است و چوب کاج که اصطلاحا چوب روسی نامیده میشود و از لحاظ قیمت هم در ردیف متوسط قراردارد و کیفیت مطلوبی دارند.

پنجره ها خیلی متنوع و از لحاظ کیفیت نیز خیلی متفاوت هستند. فقط این موضوع را در نظر داشته باشید که بهترین آنها از لحاظ کیفیت ، پروفیل آلومینیوم ترمال بریک با شیشه دوجدارهکه حداقل یکی از جدارهای آن شیشه شش میلیمتری باشد و در مرحله دوم پنجره های UPVC با شیشه دوجداره قراردارند ولیکن توجه داشته باشید که از لحاظ کیفیت گونه های متفاوتی وجود دارد و امکان تغییر رنگ آنها با توجه به تابش آفتاب احتمال دارد ولی به هر حال درزبندی آنها در درجه نخست اهمیت قراردارد.

دکوراسیون داخلی

در مورد دکوراسیون داخلی آپارتمان و لوازم مورد استفاده شده سخن بسیار است ولیکن در زمان خرید آپارتمان به ذکر این نکته بسنده مینمایم که در طراحی دکوراسیون داخلی که امری سلیقه ای است حتما اول از همه به کاربرد و بعد به شکل موضوع مورد نظر و همخوانی از لحاظ شکل و جنس و رنگ با سایر لوازم منزل توجه بفرمائید. ضمنا به این موضوع هم گوشه نظری داشته باشید که همیشه تغییر همه یا بخشی از کارهای تزئینی و دکوراتیو به سادگی و بدون تغییرات وسیعتر امکان پذیر نیستند.

تجهیزات ساختمان

منظور از تجهیزات آپارتمان آنهایی هستند که براحتی بشود آنها را عوض کرد و تغییر آنها براحتی مقدور باشد مثل فرش کف اععم از سنگ و سرامیک وپارکت و موکت و یا کابینت آشپزخانه با هود و سینک واجاق و یخچال و سرویسهای بهداشتی و دستگیره دربها و چراغهای روشنائی و ... درست است که این اقلام در ظاهر خیلی مهم هستند ولی از لحاظ مادی رقم بسیار کوچکی را (حدود۱۰%) در مجموع یک آپارتمان تشکیل میدهند و نباید ملاک اصلی انتخاب قرار بگیرند. بلکه برای انتخاب یک واحد مسکونی خوب باید کیفیت تجهیزات آپارتمان در کنار کیفیت سازه و سایر بخش های ساختمان بررسی شود.

کیفیت متریال مورد استفاده ساختمان:

درست است که کیفیت اجزای ساختمان خیلی مهم است که از چه مصالحی استفاده میکنیم ولیکن این نکته هم خیلی مهم است که از این مصالح چگونه استفاده میکنیم.

اولین برخورد ما با ساختمان نمای آنست ، خوب نمای ساختمان باید زیبا و شکیل باشد ولی نباید اجازه بدهیم که ما را مسخ کند چون فقط آنرا یک یا دو بار در روز و آنهم برای چند لحظه آنرا میبینیم ولی در عوض حداقل برای چند ساعت در آپارتمانمان اقامت داریم. شکلهای خیلی مدرن همانطور که خیلی جذاب هستند خیلی زود هم خسته کننده میشوند. نکته مهم استفاده از متریالی است که در برابر شرایط جوی گوناگون، بارندگی ها و آلودگی ها مقاوم باشد و شکل زیبای خود را در دراز مدت حفظ کند.

دومین برخورد ما با کف سازی است . جدا از جنس کف سازی که بستگی زیادی به وسعت ،نور و فضا دارد کیفیت کف سازی باید بگونه ای باشد که قناسی های فضاها را بپوشاند و نقش جذابی هم داشته باشد ضمنا قرنیزهای با کیفیت و زیبا هم تاثیر زیادی در نمایش بهتر کف سازی دارد.

سومین برخورد ما با سقف است که دو نقش دارد یکی ایجاد حجم و دیگری پردازش نورو صوت . توجه بفرمایید بجز در مورد ایجاد حجم (بلند یا کوتاه بودن ارتفاع کف تا سقف از لحاظ روانشناسی )، ایجاد حجم اضافی باید دو نقش مفید داشته باشد ،اول از جهت نورپردازی اععم از موضعی و گسترده و دوم از جهت شکستن صدای همهمه محیط و یا اکوستیک ، در غیر اینصورت در اوایل خرید آپارتمان ویا برای میهمانان خیلی زیبا و جذاب و برای صاحبخانه خیلی خسته کننده خواهد بود . در این مورد باید در چیدمان مبلمان به محل قرار گرفتن لوستر و کلید و پریزها خیلی توجه نمود.

چهارمین برخورد ما با فضاهای ارتباطی است مثل آسانسورها و راه پله هاست.آسانسور از لحاظ فنی و تکنیکی بسیار تخصصی است .ضمن اینکه زیبایی اتاق آسانسور باید مد نظر قرار گیرد ولیکن ابعاد بیش از یک متر در طول و عرض برای آسانسور شش نفره یک اصل است و ضمنا توقف آسانسور در تراز بام و سرعت حرکت ۶/۱ متر در ثانیه نیز حائز اهمیت است. برای پله ها ، زیبایی ظاهری و آسایش و راحتی بالا رفتن و پایین آمدن از نکات اصلی هستند و ضمنا ارتفاع هر پله بین ۱۷ تا ۲۱ سانتیمتر و عرض بیش از یک متر برای هر سنگ پله قابل قبول است ولی نکته مهمتر اینست که اولین تا آخرین پله دارای یک ارتفاع باشند.

مسایل زیست محیطی مانند صرفه جویی در مصرف انرژی

از آنجا که بیشترین سهم مصرف انرژی در کشورمان مربوط به بخش مسکونی و تجاری با حدود 36 درصد می باشد، بهینه سازی مصرف انرژی در بخش مسکونی بسیار منطقی و حیاتی به نظر می رسد.

با اجرای برخی راهکارهای ساده به ویژه در ساختمانهای درحال ساخت میتوان از اتلاف مقدار قابلت وجهی انرژی در واحدهای مسکونی و تجاری جلوگیری کرد که در ادامه به چند روش پیشنهادی اشاره میشود:

1. عدم اجرای عایقکاری حرارتی در ساختمان باعث اتلاف انرژی و کاهش دما در زمستان میشود. این تلفات را میتوان با اضافه کردن لایه عایق حرارتی مناسب در پوسته خارجی ساختمان کاهش داد.

2. سمت قرار گرفتن پنجره ها از نظر استفاده از روشنایی خورشید بسیار حائز اهمیت است. این راهکار در استفاده از گرمای خورشید در زمستان نیز قابل توجه است . به طوری که با به کارگیری سطح مناسب پنجره های جنوبی ساختمان در مناطق سردسیر میتواند در مصرف سوخت صرفه جویی کرد.

3. یکی از مهم ترین عوامل تلفات انرژی حرارتی ساختمان ها عبور گرما از شیشه های تک جداره و نشست هوای گرم داخل خانه از طریق درزهای در و پنجره است. با استفاده از پنجره هاي با شيشه هاى دوجداره و قاب استاندارد درزبندى شده, مى توان تا حد زيادى از تلفات انرژى گرمايى و ساير مشکلات ناشى از شيشه هاى تک جداره و قاب هاى غير استاندارد در و پنجره جلوگيرى کرد.

4. اجرای صحیح سقفک اذب در ساختمان ها میتواند به میزان قابل توجهی مصرف سوخت را کاهش دهد سقف کاذب با حذف بخشی از فضای مورد سرمایش و گرمایش میزان مصرف انرژی را که برای این منظور به کار میرود کاهش میدهد. سقف کاذب در طبقات فوقانی میتواند از انتقال حرارت بین فضای داخل و خارج ساختمان بکاهد.

استفاده از عایق های حرارتی در سقف های کاذب و اجرای صحیح و بدون درز این گونه سقف ها تبادل حرارتی را کاهش میدهد.

5. استفاده از بلوک های عایق حرارت مانند بلوک های هبلکس برای دیوارها و عایق حرارتی در کف آچارتمان ها می تواند تاثیر بسزایی در عدم انتقال انرژی و کاهش مصرف آن می گردد.

استفاده از فناوری های نوین و دانش روز دنیا

مقاوم سازی ساختمان ها در برابر زلزله با توجه به زلزله خیز بودن کشورمان ، سرعت بخشی به احداث بنا با توجه به نیاز روز افزون جامعه به مسکن و صرفه جوئی در مصرف انرژی مواردی است که سازندگان با استفاده از فناوری های نوین در ساخت و ساز می توانند به آن دست یابند.

استفاده از فناوری های نوین در تولید مسکن و ساختمان می تواند منجر به نتایج مثبتی چون ارتقاء کیفیت تولید انبوه مسکن در کشور، کاهش وزن ساختمان و همچنین کاهش زمان ساخت و نهایتاً کاهش هزینه ها گردد.

 

دانلود مقاله

 • اخبار سایت
 • اخبار اقتصادی
 • مقالات
 • اطلاعیه ها
22 دی

پیشرفت فیزیکی

پیشرفت فیزیکی سال 97

ادامه مطلب...
24 اسفند

آریو در ایسنا

"آریو در خبرگزاری رسمی ایسنا " کلیک نمایید ...

ادامه مطلب...
13 مهر

پیشرفت فیزیکی

پیشرفت فیزیکی سال 92 پیشرفت فیزیکی سال 93 پیشرفت فیزیکی سال 94 پیشرفت فیزیکی سال 95

ادامه مطلب...
17 آبان

شروع دو موج تقاضای مسکن

در شرایطی که اکثر قریب به اتفاق کارشناسان بازار مسکن تداوم وضعیت نیمه اول سال جاری را برای 6 ماهه دوم سال پیش‌بینی می‌کنند، واسطه‌های بازار ملک «مشاوران املاک» از تغییر مسیر معاملات خرید و فروش ...

ادامه مطلب...
17 آبان

معاون پیشگیری از وقوع ...

جوهری گفت: اهمیت اجرایی شدن قانون پیش فروش‌ ساختمان به دلیل نقش آن در پیشگیری از وقوع جرایم کلاهبرداری و فروش مال غیر است. «مهدی جوهری» معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان ...

ادامه مطلب...
29 مهر

وام مسکن 60 میلیون تومان ...

با مصوبه اخیر شورای پول واعتبار سقف وام خرید و ساخت مسکن از 35 میلیون تومان فعلی به 60 میلیون افزایش یافت. گرچه بند مصوب در رابطه با افزایش سقف وام مسکن ظاهرا مبهم بوده و با وجود پیگیرهای انجام شده، ...

ادامه مطلب...
28 مهر

بازار مسکن در انتظار شوک ...

علیرضا خسروی عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، درخصوص تأثیر بسته حمایتی مردم بر بازار مسکن بیان کرد: بسته‌ای که دولت برای اقتصاد کشور در نظر ...

ادامه مطلب...
25 مرداد

در خرید خانه به چه نکاتی ...

مولفه های سنجش کیفیت مسکن در واقع مفهوم عام مسكن یك واحد مسكونی نیست، بلكه كل محیط مسكونی را شامل می‌شود. به عبارت دیگر مسكن چیزی بیش از یك سرپناه صرفا فیزیكی است و تمامی ‌خدمات و تسهیلات عمومی‌ ...

ادامه مطلب...
25 مرداد

جلوگیری از معضلات در پیش ...

برای جلوگیری از معضلات و مشکلات در بحث پیش خرید آپارتمان بهترین راهکار چه خواهد بود؟   با طرح حساب و تصویب قوانین مختلف در سال های اخیر دولت همواره سعی کرده است با راهکارهای ذیل در بحث پیش خرید ...

ادامه مطلب...

گالری عکس

پرسنل شرکت

معرفی پرسنل شرکت تحکیم سازه
وکیل پایه یک دادگستری
مسئول اجرا
مدیر عامل
مسئول مالی
قائم مقام مدیر عامل
مدیر فروش و IT
کارپرداز و خزانه دار

خدمات شرکت

خرداد 05 1390

  خدمات شرکت تحکیم سازه شهریار به شرح ذیل می باشد : طراحی و اجرای پروژه های ابنیه طراحی و اجرای پروژه های راه و ...

ادامه مطلب...

به شرکت تحکیم سازه ...

خرداد 05 1390

  شرکت تحکیم سازه شهریار به نمایندگی آقای جواد عزیزی رئیس هیئت مدیره و آقای مهندس حسین عزیزی مدیر عامل می باشد.

ادامه مطلب...

سوابق شرکت

خرداد 05 1390

شرکت تحکیم سازه شهریار به مدیریت عامل آقای حسین عزیزی از سال 1379 فعالیت خود را بصورت رسمی در زمینه امور پیمانکاری راه ...

ادامه مطلب...

چارت سازمانی

خرداد 05 1390

چارت سازمانی، سلسله مراتب جایگاه ها، مشاغل موجود و ارتباط میان آنها را در شرکت مشخص می کند.

ادامه مطلب...

سازمان های همکار

سازمان هایی که شرکت تحکیم سازه با آنها همکاری دارد.

برندهای همکار

برندهایی که شرکت تحکیم سازه جهت ارائه بهترین کیفیت، با آنهاهمکاری می کند.

تماس با شرکت

 • تهران، شهریار، بلوار شهدا، روبروی بیمارستان تامین اجتماعی، پلاک ۱۴۴
 • ۶۵۳۲۹۰۶۰ -۰۲۱
 • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

دریافت اطلاعات فروش آریومال

 • تهران، شهریار، بعد از خیابان ولیعصر به سمت میدان بسیج، بلوار رسول اکرم، جنب زیرگذر قائم، دفترفروش آریومال
 • 021-65227356
 • 09304440027
 • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
Scroll to top