سوالات متداول

سوالات مجتمع مسکونی آریو

چه ضمانت اجرایی برای این پروژه وجود دارد؟

- ارائه کد رهگیری از سامانه ملی املاک

- مبلغ قابل توجهی از کل هزینه خرید نزد خریدار تا زمان تحویل و به نام شدن سند باقی می ماند.(45 درصد از مبلغ واحدهای کوچک)

- امکان رویت سند تک برگ و مجوز پروانه ساخت در هنگام قرارداد برای خریدار.

- امکان محضری شدن قرارداد

چطور اطمینان لازم جهت عدم فروش آپارتمان تا زمان تحویل به چند نفر تضمین می گردد؟

۱.تعهد اخلاقی و اعتبار مدیران شرکت مانع از هرگونه تخلف در کلیه پروژه های شرکت میگردد

۲.امکان رویت لیست پیش خریداران در پلان طبقات و هر واحد به صورت آنلاین در سایت شرکت

۳. ثبت کد رهگیری

پروژه آریو کجا واقع شده است؟

ضلع جنوبی فاز 1 اندیشه می باشد.

طریقه استفاده از امکانات رفاهی پروژه چگونه است؟

تمامی این امکانات شامل مجموعه های ورزشی و فضای سبز جزء مشاعات پروژه بوده و هزینه ای بابت استفاده از آن ها پرداخت نمی شود. تنها هزینه نگهداری و نظافت آنها در قالب شارژ به عهده ساکنین می باشد.

کیفیت مصالح و متریال مورد استفاده در واحدها چگونه است؟

همگی مصالح مورد استفاده درجه یک و استاندارد می باشد. برای اطلاع از جزئیات به لینک زیر مراجعه نمایید.

تاسیسات و سازه

آیا سازنده پروژه تا به حال سابقه انجام و اتمام پروژه های دیگری را داشته است؟

بله، شرکت تحکیم سازه شهریار به مدیریت عامل آقای جواد عزیزی از سال 1379 تا کنون مجری بیش از 110 پروژه عمرانی در زمینه های راهسازی، ساخت مجتمع های مسکونی، تجاری و اداری و احداث پارک ها و مدارس در سطح استان تهران بوده است.

آیا امکان خرید از شهرستان ها و خارج از کشور وجود دارد؟

بله، ما موارد زیادی از فروش به هموطنان از کشورهای استرالیا، انگلستان، امارات و ... و همچنین شهرهای اصفهان، یزد، اهواز، تبریز و ... داشته ایم.

پیش بینی شما از قیمت پروژه در زمان تحویل آپارتمان ها چه مبلغی است؟

با توجه به قیمت های منطقه در حال حاضر و امکانات ویژه این پروژه در سطح منطقه پیش بینی می شود حداقل قیمت بین 2/000/000 تا 2/400/000 هزار تومان خواهد بود.

نحوه خرید متقاضیان خارج از کشور و یا سایر شهرهای کشور یه چه صورت می باشد؟

معمولا این دسته از متقاضیان بعد از دریافت اطلاعات کافی از طریق سایت و کارشناسان فروش پروژه واحد مورد نظر خود را انتخاب نموده و با واریز مبلغ کمی به عنوان بیعانه، واحد رزرو می گردد و پس از مراجعه حضوری متقاضی و یا وکیل وی تکمیل فرآیند فروش صورت می گیرد.

آیا در صورت افزایش قیمت در بازار مسکن خریداران می بایست هزینه ای مازاد بر قرارداد پرداخت نمایند؟

خیر، قرارداد پیش فروش این پروژه به صورت قطعی تنظیم می گردد و با افزایش قیمت مواردی چون مصالح، نرخ ارز، زمین و ... هیچ هزینه ای اضافه ای بر عهده خریداران نخواهد بود.

خریدار می تواند در هنگام خرید واحد مورد نظر را انتخاب نماید؟

بله، امکان انتخاب واحد، طبقه، شماره پارکینگ و انباری وجود دارد.

شرایط اخذ وام برای واحد های آریو به چه صورت می باشد ؟

نحوه دریافت وام به دو صورت می باشد:

در روش اول سازنده در حین ساخت با خرید اوراق (امتیاز) وام از بانک مسکن نسبت به دریافت مبلغ وام اقدام نماید که در این حالت قراداد بر اساس دوران مشارکت با سود حداقل 24 درصد سالیانه و پس از مشارکت و انتقال سند با سود 16 درصد سالیانه محاسبه می گردد. در بسیاری قرادادهای پیش فروش در خصوص سود دوران مشارکت اشاره ای نمی گردد و و در نهایت کل مبلغ سود دوران مشارکت نیز برای خریدار تقسیط می گردد و خریدار به جای قسط 550 هزار تومانی مثلاً 750 هزار تومان پرداخت می نماید. در اکثر قراردادهای لاین یک و دو پروژه کلیه هزینه های اخذ وام مانند خرید امتیاز و سود دوران مشارکت و پس از مشارکت در تعهد خریدار می باشد که در جهت رضایتمندی پیش خریداران بنا به تصمیم مدیریت شرکت سود دوران مشارکت را از تعهد پیش خریداران حذف نموده و مورد تعهد شرکت قرارداد که مبلغ آن بین 3 تا 10 میلیون تومان با توجه به دوران مشارکت می باشد. در این روش شرکت در زمان انتقال سند سود دوران مشارکت را بانک تسویه نموده و نسبت به تقسیط مبلغ وام در تعهد خریدار با سود 16 درصد سالیانه اقدام می نماید. بدیهی است در قراردادهایی که هزینه اوراق و امتیاز وام به عهده خریدار باشد، نسبت به دریافت آن اقدام می شود و در صورتی که این هزینه طبق قراداد فیمابین در تعهد شرکت باشد هیچ گونه هزینه ای بابت امتیاز وام دریافت نمی گردد.

در روش دوم سازنده هیچ گونه وام مشارکت در ساختی را دریافت نمی نماید و فقط در هنگام انتقال سند وام خرید مسکن از محل اوراق حق تقدم تهیه می نماید. هزینه اوراق و امتیاز با توجه به قرارداد در تعهد فروشنده یا خریدار می باشد.

*نکته: هر خریدار بنا به درخواست خود می تواند با پرداخت هزینه، نسبت به دریافت وام تکمیلی مانند جعاله 10 میلیون تومانی در زمان انتقال سند اقدام نماید.

*نکته: در صورت عدم تمایل به دریافت وام خریدار می تواند با فروشنده در زمان انتقال سند مبلغ وام را تأدیه نموده و سند را بدون رهن بانک به نام خویش انتقال دهد . محاسبات مبلغ طبق شرایط قرارداد می باشد.

*نکته: در صورتی که خریدار تقاضای استفاده از وام های دیگر مانند صندوق یکم، جانبازی و غیره در خصوص واحد فوق را داشته باشد، باید ابتدا نسبت به تأدیه مبلغ وام قرارداد فیمابین اقدام نموده و سپس در خصوص سایر وام ها اقدام نماید.

*نکته: کلیه امور اداری دریافت تسهیلات توسط خریدار و فروشنده مشترکا و با همکاری هم صورت می پذیرد.

تماس با شرکت

  • تهران، شهریار، بلوار شهدا، روبروی بیمارستان تامین اجتماعی، پلاک ۱۴۴
  • ۶۵۳۲۹۰۶۰ -۰۲۱
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

دریافت اطلاعات فروش آریومال

  • تهران، شهریار، بعد از خیابان ولیعصر به سمت میدان بسیج، بلوار رسول اکرم، جنب زیرگذر قائم، دفترفروش آریومال
  • 021-65227356
  • 09304440027
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
Scroll to top